FORGOT YOUR DETAILS?

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızı sosyal medyada etkin hale getirmek, Şirketinizin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamak, Doğru ve hızlı bir şekilde reklam ve tanıtım işlemlerini sağlamak, Vizyon ve misyon olarak şirketinizin sosyal medyadaki yerini belirlemek, Müşteri kitlesinin taleplerine cevaplar bulmak, Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek sürekli yenilikler sağlamak. Global dünyada kişilerin tüm bilgilere internet üzerinden ulaşmasıyla birlikte artık sosyal medya danışmanlığının ne kadar önemli olduğunu anlamanız gerekir. Kurum ve markalar için vazgeçilmez bir ihtiyaç olan bu hizmet, ülkemizde de başarılı bir şekilde sunulmaktadır. Kaliteli ve deneyimli ekipten oluşan firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli hizmeti sunmaya devam eder. Sosyal medyada oluşturacağımız stratejiler ile birlikte sosyal ortamlardaki faaliyetleri aktif bir şekilde sürdürüyor ve belirli bir dönem içinde markanızın popüler hale gelmesini sağlıyoruz. Bunun yanında mobil uygulamalar ile birlikte sosyal medyadaki gücünüzü de destekliyoruz.

Sosyal medya danışmanlarımız bu hizmetleri sunarken sizlerle sürekli iletişim halinde olur ve markanız ait hesapları sosyal medyada açtıktan sonra işleme başlar. Reklam stratejilerinin oluşturulmasıyla başlayan süreçten sonra eksikler giderilir ve markanız ait olan ürünler, çalışmalarımız doğrultusunda sunulmaya devam eder. Bu süreçte alacağınız olumlu yorum ve beğeniler de markanızın prestijini artırmaya yetecektir.

Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde sadece bu konuda değil, itibar yönetimi, SEO, mobil uygulama ve web tasarımın yanı sıra Google Adwords reklamı gibi konularda da sizlere en iyi desteği sunarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Özgün tasarımlarımızla birlikte son teknolojiyi kullanıyor ve başarılı bir şekilde Online platformlardaki sürekliliğinizi garanti ediyoruz.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde Sosyal Medyada bulunmanızı gerektiren ilk sebep, hedef kitlenize ulaşabileceğiniz düşük maliyetli bir platform olmasından kaynaklanır. Firmanızın sunduğu ürün ya da hizmetler sosyal medyada ne kadar yer alırsa marka gücünüz de o kadar artacağından artık Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmanız gerekecektir. Bu hizmeti aldığınızda kitleler tarafından daha çok tanınacak ve kullanıcılar sizi daha çok konuşacaktır. Aynı zamanda tavsiye edilme oranınız da buna bağlı olarak artacaktır. Dolayısıyla sosyal medyadaki etkinliğiniz de bir o kadar artmış olacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı konusunda sunduğumuz hizmetleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sosyal medyanın en önemli konularından biri içerik yönetimidir. Yani sürekli canlı olan bir siteyi beslemek gerekecektir. Markanızın vaat ve değerlerine uygun bir sosyal medya içerik planı oluşturularak markayı daha iyi anlatabilirsiniz. Yapılacak olan içerik planları ile sosyal medyadaki marka temsiliniz artacak ve bu durumda kişiler sizi çok daha yakından tanıyabilecektir. Bu konuda profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekir.

Dijital medya takibi de önemlidir. Sosyal Medya‘da insanlara ne kadar yakın olursanız o kadar bahsiniz geçer. Yani medya takip hizmetlerinin artık sosyal medya üzerinden gerçekleşmesiyle Sosyal Medya Danışmanlığı çok daha önemli bir hale gelmiştir. Belirlediğiniz kelimelerde web siteleri üzerinden aramalar yapılır ve arama sonuçlarında bir sınıflandırmaya tabi tutularak markanız kullanıcılara sunulur. Bu hizmetler arasında Online itibar ve kriz yönetimi de önemlidir. Çünkü markanızın olası kriz durumları belirlenir ve bu tür durumlarda gelişebilecek olan senaryolar hazırlanır.

Firmamız ile çalıştığınızda satın aldığınız ürünlerin tüm raporlama periyotlarını anında takip edebilirsiniz. Ayrıca bu belgeleri doküman olarak alabilir ve yapılan çalışmaları mail adresiniz üzerinden takip edebilirsiniz. Kurumsal ve Sosyal Medya Danışmanlığı ile birlikte işlemlerinizi aldıktan sonra bizlerle sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Uzman teknik destek ekibimiz ile birlikte hesap yöntemlerini talep ettiğiniz şekilde devralarak günlük paylaşımlar, takipçi kitleleri ve müşteri desteği gibi pek çok alanda sosyal medya hesaplarınızı yönetmeye devam ediyoruz. Ayrıca bu konuda gerekli olan tüm hesapları açarak yönetmeye devam ediyor ve Sosyal Medyada‘ki yükselişinizi garanti ediyoruz.

Hizmetlerimiz dâhilinde yönetimini üstlendiğimiz sosyal medya paketlerinin gelişimi için de firmamıza ait özel yazılımlar kullanıyor ve web sitelerinizin aktif takipçi ve beğeni kitlelerini artırıyoruz. Daha aktif bir kitleye ulaşmak için bizlerle çalışabilir ve en çok tercih edilen sosyal medya platformlarında artık yerinizi alabilirsiniz. Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı ile birlikte ayrıca pazardaki konumunuzu görebilir ve müşterilerinizin internette sizi nasıl algıladığının farkına vararak çok daha iyi yerlere sitenizi taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra rakiplerinizin de durumunun ne olduğunu ve müşterilerinizin ilgisini ne kadar çekebildiğinizi de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

İnternet üzerinde yapacağınız işlerde kârlılığınızı ne kadar artırabilirsiniz şeklinde yöneltilen bir soruya kesinlikle sosyal medya araçlarını kullanarak artırılabilir şeklinde bir yanıt verilmelidir. Ayrıca geleneksel yöntemlerin dışında farklı stratejiler belirlediğimiz için bu konuda gerekli tüm desteği sağlıyor ve Sosyal Medyadaki kalıcılığınızı da aktif hale getiriyoruz. Doğru mecralarda yerinizi alarak tüm ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Facebook, E-posta pazarlama ve Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarının milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı bilinmektedir. İşinizde dinamik bir yere sahip olmak ve sosyal medya kanallarında kendinizi kanıtlamak için kurumsal sosyal medya danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmanız kesinlikle önemlidir.

Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz kapsamında sunulan bu uygulamalarla beraber sosyal hesaplarınıza ait olan takipçileri artırma ve içerik geliştirme gibi uygulamalardan başarılı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bununla beraber sosyal medya pazarlama fikirlerinin sunulması da tarafımızdan yapılmaktadır. Stratejik SEO uygulamalarımız ile birlikte sosyal medya ve reklam çalışmalarınızı daha etkin bir hale getiriyor ve bunu profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Birbirini tamamlayan SEO ve Sosyal Medya’da özgünlük ve süreklilik söz konusu odluğu için, web sitenize farklı platformlardan ulaşılabilir olmak önem arz eder. Bu yüzden Sosyal Medya’da gerçekleştirilecek çalışmalar ve kampanyalar ile birlikte dinamik bir kitle yakalamanız gerekecektir.

Sosyal medya aslında firmanızın bir diğer yüzüdür ve doğru bir etkileşim platformu olarak kullanılmalıdır. Firmanızın misyon ve vizyonuna uygun paylaşımlar yapılmalı ve marka takipçilerinizi özel hissettirmeniz gerekir. Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz ile markanızın bilinirliğini artırıyor ve en az reklam bütçesiyle maksimum kaliteyi sizlere sunuyoruz. Marka danışmanlığı, özel hedef kitle oluşturma, sosyal medya uygulamaları ve sosyal medya reklam yönetimiyle ilgili özel bir hizmet almak için bizi seçmeniz yeterlidir.

Türkiye’de son birkaç yıl içinde yükselen bir sektör haline gelen sosyal medya danışmanlığı, geleceğin pazarlama yöntemi olarak biliniyor. Ayrıca sosyal medyanın bu kadar popüler olmasıyla beraber internet kullanıcı sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Kişilerin en hızlı ve güvenilir bilgiye ulaşmasının yolu olan sosyal paylaşım sitelerinde artık markanızın ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya ile hedef kitlenizi çok daha yakından tanımanız da mümkündür. Bu sayede direkt olarak hedef kitlenize yönelik olan çalışmaları sağlayabilirsiniz. Markalar hakkında neler konuşulduğunu bu sayede öğrenebilir ve yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.

TOP