FORGOT YOUR DETAILS?

Instagram Reklamları

Instagram ReklamlarıInstagram Sponsorlu Gönderi Reklamları

Instagram günümüzde facebook’tan sonra en çok kullanıcıya sahip sosyal ağ ve reklam vermekte kullanılan en popüler birimlerden birisidir.
Gönderilerinizi potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkarmak, web sitenize ziyaretçi çekme, telefon aramaları almak ve ürünlerinizi, hizmetinizi pazarlamanın en kolay yollarından biri instagram reklamlarıdır!

          1. Web Sitenizdeki Ürünlere Direk Ulaşım
  1. Gönderileriniz Beğeni ve Yorum Alsın!
  2. Potansiyel Müşteriler Elde Edin!
  3. Satışlarınızı Arttırın!

 

Amacınıza Uygun Hedef Kitle Belirleme!

Satışını, hizmetini veya tanıtımını yaptığınız ürünün, hizmetin gereksinimlerine göre belirlenen yaş, cinsiyet, ilgi alanı ve coğrafi konum belirlenen size özel hedef kitleler ile müşteri ve ziyaretçi bulmada nokta atışı sonuçlar elde edin!

İşletmenizi Büyütecek Reklam Stratejileri!

Verilen reklamın türü ne olursa olsun, takipçilerinizde, gönderi etkileşimlerinizde ve web sitenize çekeceğiniz ziyaretçilerde büyük oranda bir artış meydana gelecektir. İşletmenizin tanıtımı ve reklamı için en çok kullanılan sosyal ağ olan Facebook‘da reklam vermeyi deneyin!

Aylık Raporlanan Reklam Analizi!

Verilen tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi reklamların geri dönüşü, satış oranları, beğenmeler, etkileşimlerin hepsini aylık olarak sizlere raporluyor, gelişmiş analiz sistemiz ile sizin ve işletmeniz için en uygun olan stratejiyle yola devam ediyoruz!

7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek

Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm değişiklikler, bütçe yükseltme veya azaltma, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi işlemleriniz için sadece bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden ücretsiz destek alabilirsiniz…

TOP