Hakkımızda

KURUMSAL

13 yıldır web tasarımı, web yazılımı, Seo, E-Ticaret Yazılımı konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren ve web tasarım firmaları arasında en popüler firma niteliğinde olan MENTELMEDIA hizmette sınır tanımıyor.

Bizler, müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun e-platformlar sunmaktayız.

Yaratıcı çözümlerimiz, profesyonel bakış açımız, dinamik fikirlerimiz ile emek ve zamanımızı bir araya getirerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bugüne kadar söyledikleriniz ve denediklerinize alternatif yaklaşımlar sunuyor, size özel çözümlerimizle büyümeye dair hedeflerinize hızla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz. Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olma amacınızı web sitenizle ve diğer hizmetlerimizle de devam ettirelim.

 

 

Misyonumuz

Misyonumuz son tasarım ve bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici İnternet çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada İnternet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

VİZYON

Vizyonumuz, müşterilere İnternet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasını sağlayan ve kesintiz kaliteli hizmetler sunan küresel İnternet çözümleri sağlayacısı olmaktır.

FELSEFEMİZ VE ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Diğerlerinden bir adım önde olmak, daha fazla yaratıcılık ve yenilik arayışı içinde olmak, yeni ve daha iyi, kullanmaya hazır ve anahtar teslim orijinal çözümleri sunmak. Firmalarımıza, varolan Internet varlıklarını güçlendirmek veya İnternet deneyimlerine sıfırdan başlamak için zengin çözümler sunuyoruz. Bu çözümler MENTELMEDIA tarafından kullanmaya hazır şekilde tasarlanmış olabileceği gibi, size özel, istediğiniz şekilde tasarlanacak şekilde de olabilir. MENTELMEDIA hiçbir zaman başkasına ait tasarım yada hazır olarak kullanılan template site kullanmamıştır. Bilakis template site kullanımında yaşanabilecek zorlukları da müşterilerine aktarmayı borç bilmiştir. Web tasarım konusunda uzman kadrosuyla yoktan var eden felsefesiyle müşterilerine özgün tasarımlar yapmayı hedeflemiş ve yapmıştır.
TOP