FORGOT YOUR DETAILS?

İçerik Yönetimi

icerik yonetimiEğer bir web sitesi, blog veya sosyal medya hesabı sahibi iseniz ve içerik üretme, zamanında yayınlamak ve planlı bir şekilde yönetmekte zorlanıyorsanız, MENTELMEDIA size özel içerik yönetimi hizmeti ile sizlerle.

Web sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızı zenginleştirmek için, istediğiniz tür ve biçimde içerikler hazırlıyoruz ve görsel ve videolarla zenginleştirerek sayfalarınızda yayınlıyoruz. Ayrıca, web siteniz için hazırladığımız içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak trafiğinizi arttırıyoruz.

Düzenli, planlı ve belirlenen anahtar kelimeler ile oluşturulan içerikler, web sitenizin SEO‘su açısından çok yararlı olacak ve arama sonuçlarında yükselmenize yardımcı olacaktır.

Organik trafik ve etkileşimi arttırmak için en etkili yol, güncel ve sürekli içerik paylaşmaktır. Hazırladığımız tüm metinler ve görseller sadece size özgüdür ve başka bir benzeri olmayan içeriklerdir. Bu sayede rakiplerinizle aranızdaki fark kolayca anlaşılabilir. Ayrıca, içeriklerimiz güncel bilgiler, gelişmeler ve olaylar dahil edilerek hazırlandığı için, ziyaretçileriniz tarafından sıkılmadan okunacak ve bu sayede paylaşım/etkileşim sayınız artacak. Ve en önemlisi tüm içeriklerimiz SEO uyumlu olarak hazırlandığı için organik trafiğiniz artarken sosyal medya hesaplarınızda etkileşimin artmasına da yardımcı olacaktır.

TOP